تزریق چربی به آلت

تزریق چربی به آلت گران ترین و در عین حال ماندگار ترین روش پزشکی افزایش قطر آلت می باشد. این روش که با ساکشن چربی از بدن همراه است در بیمارستان انجام شده و ابتدا چربی از بدن بیمار ساکشن شده سپس بعد از انجام فرایند هایی به آلت بیمار تزریق میگردد. در زیر هزینه و مراحل تزریق چربی به آلت به جهت افزایش قطر را برایتان توضیح داده ایم.

افزایش سایز آلت تناسلی آقایان:

افزایش سایز آلت تناسلی اقایان یکی از مواردی هست که امروزه بسیار مورد توجه و استقبال مردان است. زیرا بر اساس تحقیقات انجام شده ی پزشکی میزان افزایش قطر آلت تاثیر بسیار بیشتری در افزایش لذت جنسی در مرد و زن دارد. این روش بر خلاف روش افزایش طول آلت محدودیتی نداشته و برای تمام افراد قابل انجام است. بر خلاف گذشته این روش ها امروزه پیشرفت بسیار خوبی داشته و تقریبا تمام روش های افزایش قطر آلت احتمال عارضه ی بسیار پایینی دارند.

چرا افزایش سایز آلت تناسلی آقایان مهم است؟

افزایش سایز آلت تناسلی اقایان از مواردی هست که امروز بسیار مورد استقبال مردان می باشد. همانطور که میدانید مشخص شده بیش از نیمی از علت های طلاق و خیانت زوجین نداشتن رابطه ی جنسی لذت بخش بین زوجین است. از این رو امروزه مردم اهمیت بسیار بیشتری به کیفیت رابطه ی جنسی خود می دهند و به دنبال راه هایی برای افزایش کیفیت و لذت رابطه ی جنسی خود هستند.

همانطور که قبلا گفتیم بر خلاف تصور مردم، مشخص شده میزان لذت رابطه ی جنسی در زن و مرد به قطر آلت وابسته است نه طول آلت. از این رو در دنیا راهکارهای پزشکی بسیاری برای افزایش قطر آلت الت مردان ارائه شده است.

افزایش قطر آلت یا افزایش طول آلت ؟

بر اساس تحقیقات انجام شده ی پزشکی  در دنیا طول آلت هیچ تاثیری در میزان لذت رابطه ی جنسی ندارد. به این معنی که افزایش طول آلت هیچ تاثیری در افزایش میزان رضایت جنسی افراد از رابطه ی جنسی خود ندارد. از این رو این روش ها در دنیا زیاد مورد استقبال نمی باشد. همانطور که قبلا اشاره کردیم افزایش طول آلت برای افراد محدودی انجام پذیر است. زیرا افزایش طول تنها به کمک روش های جراحی قابل انجام بوده و در همه ی افراد نتیجه ی مناسبی ندارد. اما روش هایی چون برداشتن چربی زیر عانه و چربی اطراف آلت و برداشتن پرده ی آلت تاثیر زیادی در افزایش قطر مفید آلت خواهد داشت اما این روش ها نیز برای همه افراد قابل انجام نبوده و تنها برای افراد با چربی زیر شکم و چربی دور آلت و دارای پرده آلت قابل انجام است.

اما قطر آلت بر خلاف طول آلت تاثیر مستقیمی روی لذت رابطه ی جنسی دارد. بدان معنی که افزایش قطر آلت باعث افزایش میزان رضایت مندی و میزان لذت جنسی هر دو شریک جنسی از رابطه می گردد. از این رو این روش ها امروزه در دنیا بسیار مورد استقبال مردان قرار گرفته و بر خلاف روش های افزایش طول این روش ها هیچ گونه محدودیتی برای افراد نداشته و برای همه قابل انجام است.

روش های افزایش قطر آلت با تزریق :

  • ژل
  • بایو فیلر
  • چربی
هزینه های اختلال نعوظ

تزریق چربی به آلت چیست و مراحل انجام آن چگونه است؟

همانطور که قبلا گفتیم تزریق چربی به آلت گران ترین و ماندگار ترین و در عین حال پر ریسک ترین روش افزایش قطر آلت است. در این روش ابتدا به کمک ساکشن چربی به میزان لازم از بدن بیمار برداشته شده و سپس فرایند های خاصی روی چربی انجام شده تا اصطلاحا چربی ماندگاری بیشتری داشته باشد. پس از آن چربی به کمک سوزن باریکی به زیر نقاط مخصوصی از پوست آلت تزریق می شود. 

برای افزایش قطر آلت تناسلی مردان ماندگارترین روش تزریق چربی  است. این روش در بیمارستان به کمک بیهوشی سبک انجام میشود. 

در بیش از نیمی از بیماران دیده شده حدود نیمی از این چربی به صورت دائم زیر پوست آلت باقی مانده است.

پس از دو یا سه سال که بیشتر حجم چربی جذب بدن شد، شما میتوانید این تزریق را تمدید نمایید.

 ماندگاری :

ماندگار ترین روش تزریق به آلت و افزایش قطر آلت تزریق چربی است.
چربی تزریق شده اصولا بین 2 تا 3 سال ماندگاری داشته و نیمی از بیماران دیده شده حدود نصف چربی تزریق شده به صورت دائم زیر پوست آلت مانده است.

هزینه و قیمت تزریق چربی 

قیمت و هزینه ی تزریق چربی به آلت به همراه ساکشن و هزینه های بیمارستان و اتاق عمل و دستمزد پزشک و ... حدود 15 تا 20 میلیون تومان می باشد. میزان چاقی و لاغری فرد و سختی ساکشن و مدت زمان آماده سازی چربی برای تزریق به بدن تایین کننده ی این هزینه است.

تزریق چربی به آلت برای چه کسانی مناسب است؟

همانطور که قبلا گفتیم تزریق به آلت به جهت افزایش قطر برای تمام افراد بدون هیچ محدودیتی قابل انجام است. 

عوارض تزریق چربی به آلت؟

همانطور که در بالا گفتیم این تزریق با ساکشن چربی از بدن انجام میشود. از این رو از دو روش دیگر مثل تزریق بایوفیلر و تزریق ژل به آلت سخت تر و پر ریسک تر میباشد. چون می تواند عوارض و مشکلات ساکشن چربی را نیز به همراه داشته باشد اما در روش های دیگر این ریسک وجود ندارد.

برای گرفتن نوبت تزریق چربی در مرکز پزشکی آندرومید

با شماره تلفن 02128421149 تماس گرفته
یا در واتس آپ به شماره ی 02128421149 پیام دهید