تزریق ژل به آلت

ژل های آلت تناسلی مردانه محصولات طبیعی از جنس هیالورونیک اسید هستند و مشابه ترکیباتی است که برای افزایش حجم در لب و گونه و ... استفاده می‌شود.
این ژل ها بسیار پیشرفته بوده که بر خلاف نسل قدیم ژل های افزایش حجم تقریبا بدون عارضه می باشند.

چرا افزایش سایز آلت تناسلی آقایان مهم است :

 بر خلاف تصور مردم، مشخص شده میزان لذت رابطه ی جنسی در زن و مرد به قطر آلت وابسته است نه طول آلت. از این رو در دنیا راهکارهای پزشکی بسیاری برای افزایش قطر آلت الت مردان ارائه شده است. افزایش سایز آلت تناسلی اقایان از مواردی هست که امروز بسیار مورد استقبال مردان می باشد.

راه های پزشکی افزایش سایز آلت تناسلی در مردان :

افزایش سایز آلت در مردان به دو دسته ی متفاوت تقسیم می شود:

افزایش طول آلت 

این روش ها درمانی بوده و فقط برای افراد با طول آلت کمتر از 8 سانت مناسب است. باید توجه داشت روش های متفاوتی برای افزایش طول آلت وجود دارد اما این روش ها برای همه ی افراد قابل انجام نبوده و برای افراد خاصی جواب دهی مناسب دارد. 

افزایش قطر آلت

برای همه قابل انجام است و در دنیا بسیار مورد توجه قرار گرفته و اکثر مردان برای افزایش میزان لذت در رابطه ی جنسی خود و همسر خود از این روش ها استفاده میکنند.

افزایش قطر آلت یا افزایش طول آلت ؟

بر اساس تحقیقات انجام شده ی پزشکی در دنیا طول آلت هیچ تاثیری در میزان لذت رابطه ی جنسی ندارد. به این معنی که افزایش طول آلت هیچ تاثیری در افزایش میزان رضایت جنسی افراد از رابطه ی جنسی خود ندارد. از این رو این روش ها در دنیا زیاد مورد استقبال نمی باشد. همانطور که قبلا اشاره کردیم افزایش طول آلت برای افراد محدودی انجام پذیر است. زیرا افزایش طول تنها به کمک روش های جراحی قابل انجام بوده و در همه ی افراد نتیجه ی مناسبی ندارد. اما روش هایی چون برداشتن چربی زیر عانه و چربی اطراف آلت و برداشتن پرده ی آلت تاثیر زیادی در افزایش قطر مفید آلت خواهد داشت اما این روش ها نیز برای همه افراد قابل انجام نبوده و تنها برای افراد با چربی زیر شکم و چربی دور آلت و دارای پرده آلت قابل انجام است.

اما قطر آلت بر خلاف طول آلت تاثیر مستقیمی روی لذت رابطه ی جنسی دارد. بدان معنی که افزایش قطر آلت باعث افزایش میزان رضایت مندی و میزان لذت جنسی هر دو شریک جنسی از رابطه می گردد. از این رو این روش ها امروزه در دنیا بسیار مورد استقبال مردان قرار گرفته و بر خلاف روش های افزایش طول این روش ها هیچ گونه محدودیتی برای افراد نداشته و برای همه قابل انجام است.

روش های افزایش قطر آلت با تزریق :

 • ژل
 • بایو فیلر
 • چربی
هزینه های اختلال نعوظ

تزریق ژل به آلت تناسلی چگونه است :

در این روش، پزشک میزانی ژل متناسب با سایز آلت شما (حدود 20 سی سی ) به کمک سرنگ و با دقت در زیر پوست آلت تزریق میکند. این ژل در فضای زیرپوست آلت و غشای سیلندر های آلت تزریق می گردد. از این رو هیچ گونه تداخلی با قدرت باروری و نعوظ و انزال فرد ندارد.

ژل از طریق یک سوراخ به زیر پوست آلت تزریق می گردد و بر خلاف تزریق ژل به لب و گونه و ... نیاز به تزریق در چندین نقظه ی متفاوت نیست .

از طرفی این کار همراه با بی حسی انجام میگردد. بدان معنی که فرد در زمان تزریق بر خلاف تزریقات روی صورت و لب هیچ چیز حس نکرده و حتی متوجه ی اتمام کار نمی شود.

این تزریق سرپایی بوده و در مدت زمانی حدود 10 دقیقه انجام شده و اما زمان انجام کل پروسه ( تزریق بی حسی و اماده سازی ژل و بیمار و ... ) حدود 1 الی 2 ساعت می باشد.

مراحل گرفتن نوبت تزریق ژل افزایش سایز آلت:

برای تزریق ژل افزایش قطر آلت در مجموعه پزشکی آندرومید باید مراحل زیر را طی کنید:

 1.  تشکیل پرونده: ابتدا بیمار توسط پزشکان مجموعه (به صورت آنلاین یا حضوری ) ویزیت شده و تشکیل پرونده می دهد. 
 2.  انتخاب ژل: بیمار از بین ژل های موجود در بازار که توسط مجموعه اعلام می شود، بر اساس بودجه و نظر خود یک ژل را انتخاب می کند. 
 3. خرید ژل: در این مرحله بیمار هزینه خرید ژل را پرداخت می کند. 
 4. تعیین وقت تزریق: پس از پرداخت هزینه ژل از طرف مجموعه برای تعیین وقت تزریق با بیمار هماهنگی انجام می شود. (به دلیل حجم بالای مراجعین از دادن نوبت به افرادی که ژل تهیه نکردند معذوریم )

مراحل تزریق ژل به آلت:

 1. گرفتن نوبت تزریق ( بر اساس توضیحات بالا )
 2. در ابتدا پزشک داروی بی حسی را توسط یک سرنگ بسیار نازک به ناحیه تناسلی تزریق می کند.
 3. سپس ناحیه تناسلی ضد عفونی می گردد. 
 4.  بعد از بی حس شدن پزشک به کمک یک سوزن بلند ژل را، از یک نقطه نزدیک سر آلت به صورت موازی به زیر پوست آلت تزریق می کند.
 5. سپس محل ورود سوزن به پوست آلت را که حدود یک میلی متر است، برای جلوگیری از خروج ژل یک بخیه نازک میزند. (زمان تقریبی تزریق و بخیه زدن حدود 10 دقیقه می باشد )
 6. پس از آن بیمار حدود 30 دقیقه برای از بین رفتن بی حسی در مطب تحت نظر گرفته شده؛ سپس ترخیص می گردد. 
 7. بعد از چند روز بیمار لازم است برای کشیدن بخیه به مرکز پزشکی آندرومید (یا هر مرکز پزشکی نزدیک سکونت خود ) مراجعه کند. 

میزان افزایش قطر آلت بعد از تزریق:

حجم ژلی که به آلت برای افزایش قطر به آلت تزریق می شود در تزریق اول و تزریق های بعدی متفاوت است. حجم ژل تزریقی برای اولین نوبت همیشه معادل 20 سی سی تجویز می گردد اما در مراحل تزریق بعدی به جهت تمدید می توان حجم کمتری یا بیشتری به آلت تزریق گردد. 

برای درک بهتر از 20 سی سی ژل باید بدانید میزان ژلی که به لب برای افزایش حجم تزریق می گردد معادل 1 تا 2 سی سی است.

افزایش قطر آلت برای هر فرد متفاوت بوده و بستگی به قطر اولیه آلت، میزان جذب بدن و ... دارد . اما به صورت میانگین اکثر بیماران حدود 20 % افزایش قطر خواهند داشت.

قبل و بعد از تزریق ژل به آلت

ماندگاری :

ماندگاری ژل در افراد مختلف متفاوت است . اما به ادعای شرکت های سازنده این ماندگاری بین 6 ماه تا 12 ماه میتواند متغیر باشد. میزان ماندگاری ژل به برند و مارک ژل ، کشور سازنده ، زنتیک بدن فرد و میزان رابطه ی جنسی بعد از انجام تزریق بستگی دارد . اما عموما بیماران ماندگاری حدودی 9 ماه را تجربه میکنند و پس از 9 ماه نیاز به تمدید ژل دارند.

بعد از این مدت ، همانطور که گفتیم ژل جذب بدن شده و از بین می رود. این ژل ها که از نسل جدید ژل های افزایش سایز بدن هستند به دلیل کاهش عوارض بعد از تزریق ، از نوع هیالورونیک اسید ساخته شده که ماده ای طبیعی در بدن است . از این رو ریسک و عوارض آن بسیار کاهش یافته اما ماندگاری آن کم شده است. زیرا میتوانند در بدن بدون داشتن عارضه جذب شوند.

مراقبت های بعد از تزریق ژل:

 1. 24 تا 48 ساعت نباید حمام بروید.
 2. تا 10 روز نباید وارد رابطه شوید. 
 3. تمام نکات و مراقبت هایی که توسط پزشک برای شما توضیح داده شده را انجام دهید.

عوارض تزریق ژل به آلت:

همانظور که در بالا گفتیم، این ژل ها از نوع هیالورونیک اسید می باشند. هیالورونیک اسید ها یک ماده از نوع هیدروکربن طبیعی بوده که در بدن و بافت های پوست، استخوان، غضروف و ... وجود دارد. این ماده قوی ترین ماده ی جذب رطوبت برای پوست و ترمیم زخم می باشد. از این رو بر خلاف نسل قدیم ژل ها که ماندگاری طولانی تر و عوارض بالایی از نظر سازگاری با بدن داشتند، این ژل ها بسیار با بدن سازگار بوده و از این ریسک رخ داد عارضه ی بسیار کمی دارند. همین امر باعث جذب آنها توسط بدن فرد شده و نیاز به تمدید آنها می باشد.

هزینه و قیمت تزریق ژل به آلت:

هزینه این تزریق بسته به برند ژل انتخابی شما داشته اما هزینه ی ژل های تزریقی موجود در بازار و مورد تایید مجموعه ی آندرومید از 9 میلیون الی 18 میلیون متغیر است. باید توجه داشت که ژل با قیمت کمتر نیز در بازار موجود است که از نطر کیفیت مورد تایید پزشکان مجموعه ی آندرومید نبوده و در این مجموعه تنها از ژل های با کیفیت استفاده میگردد.
هزینه لوازم و تجهیزات مصرفی و دستمزد تزریق دکتر و دستیاران و ... جمعا معادل 1 الی 1/5 میلیون تومان خواهد بود.

تزریق ژل به آلت برای چه کسانی قابل انجام است:

این ژل ها برای تمام افراد در هر سنی قابل انجام است اما بهتر است شرایط زیر را داشته باشند:

سن بالای 18 سال

عدم ابتلا به عارضه‌های جدی مانند بیماری‌های پوستی شدید و ...

تزریق ژل اندرومید

درد تزریق به آلت برای افزایش قطر:

اکثر بیماران قبل از انجام تزریق به آلت دچار استرس و وحشت می باشند اما جالب است بدانید که درد این تزریقات به آلت از درد تزریق ژل به صورت مثل  لب و گونه بسیار کمتر است. زیرا :

میزان تراکم عصب های حسی پوست در آلت بسیار کمتر از پوست صورت است.

تزریق به آلت همیشه به همراه بی حسی موضعی صورت میگیرد.

 از این رو اکثر بیماران تا انتهای پروسه تزریق متوجه سوزن تزریق نشده. و حتی تشخیص نمیدهند که چه زمانی تزریق انجام شده است.

 

برای گرفتن نوبت تزریق ژل در مرکز پزشکی آندرومید

با شماره تلفن 02128421149 تماس گرفته
یا در واتس آپ به شماره ی 02128421149 پیام دهید