پی شات | آندرومید

پی شات یا همان P Shot روشی نوین، ایمن و تاثیرگذار برای بهبود کیفیت نعوظ است که در آن فاکتور های رشد خون خود بیمار تقویت شده و برای تحریک و نوسازی بافت آلت استفاده می شود. در این مطلب از سایت مرکز پزشکی آندرومید ( مرکز درمان مشکلات و خدمات زیبایی جنسی )، قصد داریم همه چیز درباره تزریق پی شات برای جوانسازی بافت آلت و بهبود کیفیت نعوظ را بررسی کرده و بهترین دکتر در ایران  برای تزریق P-Shot را به شما معرفی کنیم.

اختلال و عدم نعوظ چیست ؟

ناتوانی در سفت شدن و سفت نگه داشتن آلت در مردان را اختلال نعوظ میگویند. نعوظ در حالتی رخ میدهد که حجم زیادی از خون به داخل سیلندر های آلت پمپاژ شده و حبس گردد. این سیلندر ها همانند بادکنکی بزرگ و سفت می شود. عواملی مثل چاقی یا بیماری های  قند، فشار، چربی خون، مشکلات غدد، مشکلات قلبی و عروقی و ... که معمولا در اثر کهولت سن ایجاد می شود، باعث کاهش خونرسانی به بافت آلت شده و عامل کاهش کیفیت نعوظ میگردند. از طرفی عوامل مادر زادی دیگر مثل نشت وریدی، جراحت فیزیکی به بافت آلت، سرطان، مواد مخدر و ... باعث نشت خون حبس شده داخل سیلندر های آلت شده در نتیجه فرد دچار شلی آلت می شود .  

درمان عدم نعوظ با تزریق پی شات

راه های درمان اختلال یا عدم نعوظ چیست:

 پزشک پس از انجام آزمایشات و بررسی های تخصصی علت و  شدت اختلال نعوظ بیمار را تشخیص می دهد و بر اساس شدت بیماری، یکی از راه های زیر را برای بهبود یا درمان نعوظ فرد انتخاب می کند . 

پی شات چیست ؟

تزریق پی شات روشی بی خطر است که با استفاده از اجزای و فاکتور های رشد خون خود بیمار برای تحریک و نوسازی بافت  آلت مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش مقدار 200 الی 300 سی سی  خون از بیمار گرفته شده و با استفاده از دستگاه تخصصی فراینده های مخصوصی روی خون انجام شده تا فاکتور های رشد در خون فعال تر شوند. سپس قسمتی از خون که حاوی فاکتور های رشد غنی شده بوده به نقاط خاصی از آلت تزریق می شود. سلول های بافت آلت پس از دریافت این فاکتور ها شروع به رشد و جوانسازی میکنند. در نتیجه خونرسانی و گردش خون در بافت آلت تناسلی بهبود پیدا می کند. از این رو کیفیت نعوظ فرد به مرور بهتر شده و سفتی آلت بیشتری خواهد داشت.

تکرار جلسات تزریق، اثر بخشی آن را بیشتر می کند. تزریق پی شات یک روش تقویتی بوده به تمام مردان(حتی بدون داشتن مشکلات اختلال و عدم نعوظ ) توصیه می گردد.

تزریق پی شات

هزینه و قیمت پی شات :

هزینه انجام پی شات(P Shot)در مردان  بسته به دستگاه، نوع و تعداد کیت مصرفی متغیر خواهد بود. دو نکته بسیار مهم در عمل پی شات استفاده از کیت‌های مرغوب و آماده ‎سازی فاکتور های رشد در پی شات به روش صحیح است تا بالاترین درجه خلوص پلاکت حاصل شده وبالا ترین میزان فاکتور رشد در خون ایجاد شده و بهترین نتیجه حاصل شود .
به صورت کلی هزینه تقریبی یک جلسه تزریق پی شات (به همراه تمامی مواد مصرفی ، دستمزد پزشک و ... ) بین 3.5 الی 4 میلیون تومان است .
از این رو مراجعه به مراکز تخصصی پزشکی مخصوص این کار در میزان جواب دهی این روش  بسیار تاثیر دارد .

پی شات برای چه کسانی و چند جلسه تکرار مناسب است ؟

باید توجه داشت تکرار جلسات تزریق، اثر بخشی آن را بیشتر می کند. جالب است بدانید تزریق پی شات تنها برای بیماران دچار اختلال و عدم نعوظ نبوده و مانند خدمات زیبایی پوستی برای تمام مردان بدون محدودیت سنی توصیه می شود. بدان معنی که حتی فرد سالم نیز می تواند از این خدمات استفاده کند تا در آینده دچار کاهش کیفیت و اختلالات نعوظ نگردد.

آماده سازی و مراحل انجام، مراقبت های بعد از تزریق پی شات :

قبل از انجام پی شات باید به پزشک مراجعه کنید و از نظر مشکلات انعقاد خون و... بررسی شوید.

در روز تزریق غذای مناسب خورده و به همراه خود شکلات و شیرینی داشته باشید تا بعد از خون گیری میل نمایید.  

در ابتدا پزشک از شما بین 200 الی 300 سی سی خون میگیرد.

سپس فاکتور های رشد خون به کمک دستگاه مخصوصی بر انگیخته شده و اماده تزریق به بیمار می شود.

در مرحله بعد پزشک به کمک سرنگ نازکی این ماده را به نقاط مخصوصی از آلت تزریق میکند.

پس از تزریق ممکن است پزشک برای اطمینان خاطر از شما بخواهد 10 الی 30 دقیقه در مطب حضور داشته باشید.

با توجه به این که تزریق پی شات عملی سرپایی و بسیار کم ریسک بوده عموما مراقبت های خاصی پس از تزریق نیاز ندارد.

میزان درد تزریق پی شات به آلت:

جالب است بدانید تزریق پی شات به دلیل استفاده از بی حسی موضع ای تقریبا بدون درد بوده و در مقایسه با سایر  تزریقات جوانسازی  و زیبایی صورت مثل ژل به گونه و لب یا پی ار پی به سر و... بسیار کمتر می باشد.

عوارض تزریق پی شات :

در این فرایند با توجه به این که ماده تزریقی به آلت از خون خود فرد می باشد احتمال بروز عوارضی چون حساسیت و اختلال و... بسیار کم است
اما باید توجه داشت ناحیه ی تزریق به آلت بسیار مهم بوده از این رو برای استفاده از خدمات پی شات حتما به پزشک یا مراکز تخصصی و با سابقه مراجعه کنید.

برای گرفتن نوبت تزریق پی شات در مرکز پزشکی آندرومید

با شماره تلفن 02128421149 تماس گرفته
یا در واتس آپ به شماره ی 02128421149 پیام دهید