تزریق بایو فیلر | آندرومید

بایوفیلر ارزانترین روش افزایش قطر آلت با کمترین ماندگاری به نسبت سایر روش ها است. در این روش از فرد به میزان مورد احتیاج خون گرفته شده و سپس فرآیند های خاصی روی این خون توسط دستگاه مخصوصی انجام شده که این فرایند ها باعث میشود بخشی از خون جدا شده و حالت فیلر مانند و سفت و ژله ای به خود بگیرد. سپس از این ماده برای افزایش قطر آلت استفاده می شود. از آنجا که بایو فیلر کاملا ازخون فرد گرفته شده لذا کوچکترین عدم ناسازگاری با بافت های بدن ندارد و از لحاظ قیمت بسیار  کم هزینه تر از سایر روش های افزایش قطر خواهد بود.

افزایش سایز آلت تناسلی آقایان :

افزایش سایز آلت تناسلی اقایان یکی از مواردی هست که امروزه بسیار مورد توجه و استقبال مردان  است. زیرا بر اساس تحقیقات انجام شده ی پزشکی میزان افزایش قطر آلت تاثیر بسیار بیشتری در افزایش لذت جنسی در مرد و زن دارد. این روش بر خلاف روش افزایش طول آلت محدودیتی نداشته و برای تمام افراد قابل انجام است. بر خلاف گذشته این روشها امروزه پیشرفت بسیار خوبی داشته و تقریبا تمام روش های افزایش قطر آلت احتمال عارضه ی بسیار پایینی دارند.

آلت تناسلی در مردان تا چه سنی رشد میکند:

آلت تناسلی در مردان مثل تمام اندام های جنسی در سن بلوغ رشد کرده و پس از سپری شدن سن بلوغ به اندازه طبیعی خود میرسد همان طور که میدانید افراد بر اساس ژنتیک خود در سنین متفاوتی بالغ می شوند بدان معنی که ممکن است یک فرد در 16 سالگی وفرد دیگر در 22 سالگی بالغ شود. برای مشخص شدن سایز نهایی آلت تناسلی باید تا پایان سن بلوغ منتظر ماند.

چه زمانی نیاز به افزایش سایز آلت تناسلی داریم ؟

در ابتدا باید گفت افزایش سایز آلت به دو دسته ی متفاوت تقسیم می شود.

دسته ی اول افزایش طول آلت ( که برای افراد با طول کمتر از 8 سانتی متر توصیه می شود و برای همه افراد قابل انجام نیست )

دسته ی دوم افزایش قطر آلت ( که برای تمام افراد بدون محدودیت در سایز آلت و سن قابل انجام است ) 

روش های افزایش قطر آلت با تزریق:

افزایش قطر در آلت به روش تزریق انجام پذیر است و این روش ها از نظر قیمت و مدت زمان ماندگاری با یکدیگر متفاوت هستند

  • بایو فیلر
  • ژل 
  • چربی
هزینه های اختلال نعوظ

بایو فیلر چیست:

بایوفیلر ارزان ترین، کم عارضه ترین روش افزایش قطر آلت است که نسبت به سایر روش ها ماندگاری کمتری دارد. در این روش خون از خود بیمار گرفته می شود و طی فرایندی تبدیل به ماده ژلاتینی شده و به همین جهت احتمال بروز واکنش های آلرژیک بدن و خطرهای احتمالی در این روش بسیار پایین می باشد. کل فرایند تزریق بایو فیلر در یک جلسه حدودا  ۹۰ دقیقه ای در مطب و به صورت سرپایی انجام می شود. بایو فیلر با جداسازی پلاسمای خون بیمار ساخته می شود و پس از غنی سازی در همان جلسه به آلت فرد تزریق می شود. 

مراحل انجام تزریق بایو فیلر

1. گرفتن حدود ۲۰ الی ۳۰ میلی لیتر از خون فرد

2. قرار دادن خون در دستگاه سانتریفیوژ و جداسازی پلاسمای خون

3. تبدیل پلاسمای خون به بایو فیلر با استفاده از برخی تکنیک ها و مواد

4. تزریق در نواحی خاصی از آلت ( حدود 10 دقیقه ) 

تزریق بایوفیلر به آلت تناسلی چگونه است :

در این روش، پزشک میزانی بایوفیلر متناسب با سایز آلت شما (حدود 20 سی سی ) به کمک سرنگ و با دقت در زیر پوست آلت تزریق میکند. این بایوفیلر در فضای زیرپوست آلت و غشای سیلندر های آلت تزریق می گردد. از این رو هیچ گونه تداخلی با قدرت باروری و نعوظ و انزال فرد ندارد.

بایوفیلر از طریق یک سوراخ به زیر پوست آلت تزریق می گردد و بر خلاف تزریق ژل به لب و گونه و … نیاز به تزریق در چندین نقظه ی متفاوت نیست .

از طرفی این کار همراه با بی حسی انجام میگردد. بدان معنی که فرد در زمان تزریق بر خلاف تزریقات روی صورت و لب هیچ چیز حس نکرده و حتی متوجه ی اتمام کار نمی شود.

این تزریق سرپایی بوده و در مدت زمانی حدود 10 دقیقه انجام شده و اما زمان انجام کل پروسه ( تزریق بی حسی و اماده سازی بایوفیلر و بیمار و … ) حدود 1 الی 2 ساعت می باشد

تزریق بایو فیلر | آندرومید

مراحل تزریق بایوفیلر به آلت:

  1. گرفتن نوبت تزریق ( بر اساس توضیحات بالا )
  2. در ابتدا پزشک داروی بی حسی را توسط یک سرنگ بسیار نازک به ناحیه تناسلی تزریق می کند.
  3. سپس ناحیه تناسلی ضد عفونی می گردد. 
  4.  بعد از بی حس شدن پزشک به کمک یک سوزن بلند بایوفیلر را، از یک نقطه نزدیک سر آلت به صورت موازی به زیر پوست آلت تزریق می کند.
  5. سپس محل ورود سوزن به پوست آلت را که حدود یک میلی متر است، برای جلوگیری از خروج بایوفیلر یک بخیه نازک میزند. (زمان تقریبی تزریق و بخیه زدن حدود 10 دقیقه می باشد )
  6. پس از آن بیمار حدود 30 دقیقه برای از بین رفتن بی حسی در مطب تحت نظر گرفته شده؛ سپس ترخیص می گردد. 
  7. بعد از چند روز بیمار لازم است برای کشیدن بخیه به مرکز پزشکی آندرومید (یا هر مرکز پزشکی نزدیک سکونت خود ) مراجعه کند. 
تزریق بایو فیلر | آندرومید

هزینه تزریق بایو فیلر

هزینه های مربوط به انجام این روش به فاکتورهایی نظیر لوازم مصرفی، دستگاه استفاده شده، حق الزحمه متخصص و انتخاب کلینیک بستگی دارد.

هزینه ی تزریق بایوفیلر در مجموعه ی پزشکی آندرومید ( شامل تمامی هزینه های وسایل مصرفی، گرفتن خون، تزریق و دستمزد پزشک ) بین 3 الی 3.5 میلیون 

ماندگاری 

بین 2 الی 4 ماه (بسته به بدن فرد متفاوت هست ) 

در برخی افراد که چندین بار این روش را تکرار کرده اند، افزایش قطر نسبی دیده شده است . 

 

برای گرفتن نوبت تزریق بایو فیلر در مرکز پزشکی آندرومید

با شماره تلفن 02128421149 تماس گرفته
یا در واتس آپ به شماره ی 02128421149 پیام دهید