بهترین دکتر و جراح ارولوژی( ارولوژیست) در تهران و ایران | آندرومید

زمان مطاله : 7 minutes

اورولوژی چیست و متخصص ارولوژی کیست ؟

یکی از شاخه های تخصص پزشکی جراح ارولوژیست یا دکتر کلیه و مجاری ادراری و تناسلی می باشد .به این فرد ارولوژیست یا متخصص اورولوژی گفته میشود.
درمان بیماریهای کلیه و سیستم ادراری ، تناسلی و جراحی های مربوط به آن بر عهده ارولوژیست می باشد.برای متخصص شدن در این رشته فرد باید پس از پایان دوره پزشکی عمومی، 4 الی 5 سال ، دوره رشته اورولوژی را طی نماید تا به درجه اورولوژیست یا جراح کلیه ، مجاری ادرای و تناسلی برسد.

دکتر مجاری اداری یا ارولوژیست با چه اندام هایی کار دارد :

سیستم ادراری شامل (کلیه ، حالب یا میزنای، مثانه ، مجرای ادرار یا مجرای پیشاب)

سیستم تناسلی شامل (آلت تناسلی ، پروستات ، بیضه و…)

چون سیستم ادراری و دستگاه تولید مثل باهم درارتباط هستند، ایجاد مشکل در یکی از سیستم ها می‌تواند سیستم دیگر را هم دچار مشکل کند.


پادکست دکتر مجاری ادراری

چه زمانی باید به دکتر مجاری ادراری مراجعه کنیم ؟

در زمانی که هر نوع مشکل یا تغییر در سیستم ادراری یا ناحیه تناسلی خود احساس کنید .

مشکلات ادراری مثل :

 • درد و سوزش یا ناراحتی هنگام دفع ادرار
 • عدم تخلیه مثانه به طور کامل
 • بی اختیاری و از دست دادن کنترل ادرار یا تکرر ادرار
 • هماچوری – وجود خون در ادرار
 • حس درد که ظاهرا به دستگاه ادراری مربوط است .

مشکلات تناسلی مثل :

 • مشکل در باروری
 • مشکل و ناتوانی جنسی
 • درد در ناحیه تناسلی
 • مشکلات پوستی و بیماری های ناحیه تناسلی

اورولوژی شامل چه شاخه هايی می باشد؟

 • اورولوژی کودکان (اورولوژی کودکان)
 • سرطان شناسی اورولوژی (سرطان های اورولوژیک)
 • پیوند کلیه (کلیه)
 • ناباروری مردانه
 • Calculi یا سنگ گری (سنگهای مجاری ادراری)
 • اورولوژی زن
 • عصب شناسی (کنترل سیستم عصبی اندام های دستگاه ادراری تناسلی)

 لیست بهترین دکتر مجاری ادراری بر اساس آرای بیماران


دکتر سید امین میرصادقی

از جراحان برتر و نخبه ی ارولوژی که دارای شهرت جهانی بوده و تنها متخصص ارولوژی در ایران است  که مدال المپیاد زیست شناسی را در کارنامه ی خود دارند.
 ایشان نفر برتر پزشکی عمومی دانشگاه تهران بودند که با رتبه ی برتر وارد رشته ی جراحی ارولوژیِ در قطب ارولوژی ایران (دانشگاه شهید بهشتی تهران و بیمارستان لبافی نژاد) شدند .همچنین از نفرات برتر بورد جراحی ارولوژی در ایران و عضو انجمن ارولوژی آسیا و اروپا وعضو برتر انجمن نخبگان ایران میباشند .
دکتر میرصادقی جزو پنج پزشک ایرانی بودند که به دلیل نخبگی موفق به گذراندن طرح پزشکی خود در بیمارستان بقیه الله تهران شده اند .
انجام بیشترین جراحی های فوق تخصصی تعبیه پروتز آلت به جهت درمان مشکلات عدم نعوظ در ایران باعث شده که ایشان جزو برترین پزشکان ارولوژیست در خاورمیانه قرار گیرد و از این رو دکتر کریستوف لورنز مالک و موسس کمپانی مشهور تجهیزات پزشکی ZSI سوییس به جهت دیدار با ایشان در بهمن 99 به ایران آمده و در یکی از جراحی های پروتز آلت توسط دکتر میرصادقی در بیمارستان کسری تهران دستیار ایشان بوده اند.
بر اساس نظر سنجی های انجام شده ٬ ایشان برترین پزشک جراح ارولوژی و جراحی پروستات و بهترین دکتر و جراح مثانه و کلیه و مجاری ادراری و تناسلی در ایران شناخته می شوند.

آدرس مطب دکتر سید امین میرصادقی : تهران ، میدان آرژانتین ، خیابان بخارست  (احمد قصیر) ، کوچه دهم ، پلاک 11 ، طبقه اول ، واحد 3

تلفن تماس دکتر سید امین میرصادقی: 021-28421441

وب سایت دکتر سید امین میرصادقی : www.drmirsadeghi.com

دکتر مجاری ادراری دکتر امین میرصادقی

دکتر عباس بصیری

دکترعباس بصیری جراح  و متخصص کلیه و مجاری ادراری و تناسلی ٬ فلوشیپ جراحی درون و بین کلیه و ناباروری ، ایشان از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی فارغ التحصیل شدند.و از بزرگان و پزشکان به نام و قدیمی ارولوژی در ایران هستند . از اساتید ارولوژی دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشد. که تحقیقات و مقاله های زیادی در حوزه ارولوژی نوشته اند .

ادرس مطب دکتر عباس بصیری : استان تهران، شهر تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از پارک ساعی، جنب بیمارستان مهرگان، کوچه ی مهرگان، ساختمان پزشکان صدرا، طبقه ی سوم، واحد ۱۴

تلفن تماس دکتر عباس بصیری : ۸۸۶۶۵۲۱۶ (۰۲۱)

دکتر عباس بصیری دکتر مجاری ادراری

دکتر ناصر سیم فروش

متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری فوق تخصص سنگ کلیه ناباروری ناتوانی جنسی و بیماری های پروستات می باشد. فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه تهران و متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و تناسلی از آمریکا می باشند. بعد از گذراندن دوره ی تخصص جراحی به ایران برگشته و در شهر یزد شروع به فعالیت کردنداند. پس از انقلاب به تهران آمده و در تهران به فعالیت خود ادامه دادند .

آدرس مطب دکتر ناصر سیم فروش : تهران، خیابان پاسداران، نبش گلستان ۲، ساختمان امیر، پلاک ۵

تلفن تماس دکتر ناصر سیم فروش : ۰۲۱۲۲۵۶۰۴۱۰

دکتر مجاری ادراری دکتر سیم فروش

دکتر اکبر نور علیزاده

دکتر اکبر نورعلیزاده متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار،فلوشیپ اندویورولوژی و لاپاراسکوپی و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران می باشند. ایشان در سال ۱۳۵۱ در شهرستان میانه متولد شده. و در سال ۱۳۶۹ با کسب رتبه ۳۰ در کنکور سراسری در رشته پزشکی عمومی قبول شده اند. ایشان در سال ۱۳۷۶ فارغ التحصیل و در سال ۱۳۷۷ در رشته جراحی کلیه و مجاری ادرار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پذیرفته شدند. در سال ۱۳۸۲ با رتبه اول در گواهینامه تخصصی (پره بورد) و رتبه سوم در امتحان دانشنامه تخصصی (بورد) فارغ التحصیل شدند. در سال ۱۳۸۳ در دوره فلوشیپ رشته اندویورولوژی در بیمارستان شهید لبافی نژاد پذیرفته شده. و در سال ۱۳۸۴ پس از اتمام دوره به عنوان عضو هیئت علمی در این مرکز مشغول به خدمت می باشند.

آدرس مطب دکتر اکبر نور علیزاده: پاسداران نبش بوستان سوم (چکشی) مجتمع سیمرغ طبقه 2 واحد 6

شماره تماس دکتر اکبر نور علیزاده : ۲۲۷۶۵۵۰۱

اکبر نور علیزاده دکتر مجاری ادراری

دکتر محمدرضا نوروزی

دکتر محمدرضا نوروزی استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران، جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و فلوشیپ فوق تخصصی سرطان های دستگاه ادراری از آمریکا، از پزشکان حاذق مدافون می باشد. در صورت تمایل به مشاوره پزشکی با دکتر نوروزی به صورت آنلاین می توانید از اپلیکیشن مدافون استفاده کنید و در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ مورد نظر دستیابی پیدا کنید. دکتر محمد رضا نوروزی در بیمارستان امام خمینی و بیمارستان خاتم الانبیا مشغول به فعالیت هستند.

آدرس مطب دکتر محمدرضا نوروزی: تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از پمپ بنزین، کوچه شهید خسروی، شماره ۷۹، ساختمان پزشکان جامی

شماره تماس دکتر محمدرضا نوروزی : ۸۸۳۳۱۹۱۷ ۴- ۸۸۶۳۲۳۳۳

محمدرضا نوروزی دکتر مجاری ادراری

اگر تجربه مراجعه به پزشکان بالا را دارید در زیر همین مقاله برای ما ارسال کنید

آخرین به روز رسانی : پنج شنبه 1401/10/22

9 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.